У Чернівецькій області відбувся традиційний турнір з міні-футболу

1398

4 березня на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» відбулися змагання традиційного турніру з міні-футболу серед жіночих команд «Буковинська весна» 2019. Турнір проводиться за ініціативи спортивного клубу БДМУ вже більше п‘яти рокі поспіль.

Цього року у турнірі брали участь команди Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Буковинського державного медичного університету

Ці змагання вже традиційно відкривають футбольний спортивний сезон в університеті і є своєрідним символом весни, яку всі чекають з нетерпінням, тому глядачів на трибунах було чимало. І, варто зазначити, їх сподівання не були марними. Боротьба на полі була запеклою. Вболівальники із задоволенням спостерігали за граційною технікою учасниць.

Перемогу у змаганнях святкували наші дівчатка, срібло у спортсменок медичного коледжу, а бронза дісталася команді ЧТЕІ КНТЕУ.

На церемонії нагородження переможців та призерів вітали: помічник ректора БДМУ з іміджевої політики професор Борисюк Алла Степанівна та голова спортивного клубу «Медик» Буковинського державного медичного університету Андрієць Микола Миколайович.

Вітаємо наших футболісток та їх тренера – старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Пасько Тетяну Василівнк з успішним виступом!

У складі команди виступали:

Катерина Рабченюк – медичний факультет №2, 6 курс;

Іванна Дзьоба – медичний факультет №2, 6 курс;

Олександра Смішка – медичний факультет №2, 6 курс;

Діана Процюк медичний факультет №1, 2 курс;

Дар’я Дакі – стоматологічний факультет, 2 курс;

Іванна Панасик – медичний факультет №2, 1 курс;

Анастасія Кумакшева – медичний факультет №1, 3 курс.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів