У Чернівецькій області відбувся VІІІ Міжобласний турнір з волейболу серед студентських та учнівських команд

1672

З метою популяризації волейболу, підвищення рівня ігрової майстерності, зміцнення дружніх стосунків між колективами закладів освіти, вшанування пам’яті колишнього керівника фізичного виховання Вижницького коледжу, майстра спорту І. С. Дучука – проведено VІІІ Міжобласний турнір з волейболу. В турнірі взяли участь 8 команд. Ігри проходили в цікавій, захоплюючій боротьбі зі змінним успіхом. Варто зазначити, що з кожним роком рівень техніко-тактичних навичок гри у команд значно покращується і турнір стає все популярнішим.

Четверте місце, а з ним і кубок «Надія» виборов ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж. Бронзовим призером  стала команда Чернівецького економіко-правового коледжу. ІІ місце у Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ. Переможцями стали господарі турніру – команда Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка.

Кращими гравцями визнано: Павла Марченка, Івана Дасевича, Сергія Зав’яльця, Дениса Дідіона, Андрія Брезіну.

Всі команди були нагороджені цінними призами, а переможці та призери – кубками й медалями та грамотами, виділеними обласного відділенням  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, дирекцією ВКПМ ім. В. Ю. Шкрібляка, сектором молоді та спорту Вижницької РДА, центром «Спорт для всіх» Вижницької міської ради. Вдячні за надані подарунки Народному депутату України В. В. Амельченку.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів