У Чернівцях були проведені змагання з волейболу серед учнів закладів професійної освіти

2512

У професійно-технічному училищі № 8 проведені  фінальні змагання з волейболу серед юнаків в залік ХІІІ обласних спортивних ігор  учнівської молоді закладів професійної освіти, в яких взяли участь 12 команд. Фінальним змаганням передували попередні. Переможці попередніх змагань склали фінальну четвірку.

Учасників привітав начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К. Жукотинський та директор училища Р. Цвірінько.

Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес  серед любителів волейболу.

За ІІІ місце на спортивний майданчик вийшли команди вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці та Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу. За І місце зустрілися учні Чернівецького професійного машинобудівного ліцею та Чернівецького професійного училища радіоелектроніки, які вийшли переможцями півфінальних змагань.

В підсумку І місце посіла команда Чернівецького професійного машинобудівного ліцею, другими були Чернівецьке професійне училище радіоелектроніки, третє – Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу. Переможців та призерів обласних змагань нагороджено кубками та дипломами відповідних ступенів Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  МОН України

Коментарі

коментарів