У Чернівцях стартував пробіг “За здоровий спосіб життя”

1389

Вже традиційно студенти Буковинського державного медичного університету  відзначають початок спортивного року Пробігом «За здоровий спосіб життя проти гіпертензії». Цей захід в університеті проводиться вже в п‘яте  і щороку кількість учасників зростає.

В суботу 15 вересня від стадіону Буковина стартувало понад 350 учасників, які успішно подолали дистанцію 2.2 км та фінішували на площі Філармонії. Цього року до акції студентів-медиків долучилися студенти Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького політехнічного коледжу та інших навчальних закладів міста.

На площі учасників пробігу привітали начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН  України Жукотинський Корнелій Костянтинович, помічник ретора БДМУ з іміджевої політики професор Борисюк Алла Степанівна.

Насамкінець заходу всі бажаючі могли взяти участь в Олімпійській вікторині, яку проводив керівник фізичного виховання коледжу БДМУ, майстер спорту України з легкої атлетики, член національної олімпійської збірної Ібрагімов Еміль Юсирович. Переможці вікторини отримали призи від Національного Олімпійського Комітету України.

«Пробіг за здоровий спосіб життя проти гіпертнезії» розпочав в університеті цілу низку заходів, які проводяться з нагоди Олімпійського тижня в Україні та Дня студентського спорту.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів