У фіналі обласної Спартакіади школярів з волейболу золотий дубль оформили команди з Вільнянська

1555

У Запоріжжі завершилися фінальні змагання 72-ї Спартакіади школярів Запорізької області з волейболу. У другий день силами мірялися хлопці, у вирішальній битві зійшлися сім команд – Енергодар, Токмак, Пологи, Вільнянськ, Мелітополь, а також школярі Дніпровського та Комунарського районів Запоріжжя.

Спершу юнаки визначили фіналістів, змагаючись у двох групах. У групі «А» лідерами були  хлопці з міста Пологи, другими стали енергодарці. З групи «Б» без поразок пройшли до фіналу волейболісти з Вільнянська, другою стала  команда Комунарського району Запоріжжя.

У грі за перше місце команда з Вільнянська перемогла хлопців з Пологівського району з рахунком 2:1. А в поєдинку за третю позицію енергодарські школярі були сильнішими за команду Комунарського району Запоріжжя 2:0.

Підсумковий рейтинг команд 72-ї Спартакіади школярів Запорізької області з волейболу виглядає так:

  1. Вільнянськ
  2. Комунарський район (Запоріжжя)
  3. Полонівський район
  4. Енергодар
  5. Мелітополь
  6. Дніпровський район (Запоріжжя)
  7. Токмак

Цікаво, що вільнянським школярам цього року удалося оформити золотий дубль обласних волейбольних змагань. Команди з цього міста були сильнішими і серед дівчат і серед хлопців.

Відзначимо, що змагання проводило Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ за фінансової та організаційної підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, і Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

 

Коментарі

коментарів