У Хусті розпочався Міжнародний турнір з футболу серед учнівських команд «European School Football Cup Khust 2021 U-15»

835

Одразу після міжнародного турніру з футболу серед студентів «Карпатський простір», місто Хуст приймає не менш грандіозну подію для учнівської молоді «European School Football Cup Khust 2021 U-15».

27 жовтня на стадіоні «Карпати» було дано старт цим чудовим змаганням. Упродовж трьох днів учнівські команди з України та Угорщини боротимуться за головні призи Кубку. Зазначимо, що футбольних колективів буде чимало – на поле вийдуть команди з: Ужгорода, Миная, Виноградова, Мукачева, Міжгір’я, Кішварда (Угорщина) та Хуста. Змагання завершаться 29 жовтня, а переможцем стане команда, яка заб’є найбільшу кількість голів!

Зазначимо, що Міжнародний турнір з футболу серед учнівських команд «European School Football Cup Khust 2021 U-15» проводиться Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів спільно з Українською федерацією учнівського спорту за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Української асоціації футболу, а також безпосереднього сприяння Хустського міського голови Володимира Кащука.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів