У IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Кореї ще виступлять двоє студентів з Тернополя

132

До 1 лютого 2024 року в Південній Кореї, у провінції Канвондо, триватимуть змагання IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор. Згідно програми цього престижного мультиспортивного молодіжного світового форуму, який розпочався 19 січня, у двох видах спорту ще демонструватимуть свою підготовку і майстерність студенти з Тернополя. Це Дмитро Перець та Назарій Тесельський. 

Дмитро Перець – майстер спорту України з фристайлу (могул), студент медичного факультету спеціальності «Терапія та реабілітація» Тернопільського Національного медичного університету імені Івана Горбачевського, вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Екстрим» Тернопільської міської ради, член основного складу збірної команди України, багаторазовий призер чемпіонатів України. На Зимових Юнацьких олімпійських іграх Дмитро виступатиме фристайлі, у виді – парний могул. Ці змагання пройдуть 26-27 січня. Тренують спортсмена –Оксана Щербанюк та Роман Кучер.

Назарій Тесельський – кандидат в майстри спорту України з лижних гонок, член юнацької збірної команди України, чемпіон України та призер міжнародних змагань, студент Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), учень-спортсмен Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту. Перший тренер Гаяць Ярослав Євстахійович. Тренер Камоцький Ілля Вікторович. У спортивну боротьбу за медалі Назарій вступить 29-30 січня та в естафеті 1 лютого.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів