У Києві нагородили найспортивнішого депутата міста

2452

 Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вперше була започаткована номінація «Найспортивніший депутат столиці 2018 року».

Цієї нагороди удостоїлася депутат Київради Олена Вікторівна Овраменко, яку більшість знає як людину, що користується серед колег великою повагою та зарекомендувала себе за багато років відданої праці тільки з позитивного боку. Серед мешканців Дніпровського району та міста Києва Олена Вікторівна характеризується як порядна, обов’язкова та чуйна до чужих проблем людина.

Олена Овраменко є співорганізатором багатьох районних та міських змагань з видів спорту серед освітян. Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – Відділення) неодноразово зверталося до Олени Овраменко щодо сприяння розвитку фізичного виховання та спорту серед школярів столиці та кожного разу отримувало всебічну допомогу та підтримку: неодноразово надавала фінансову допомогу Відділенню у придбанні спортивного інвентарю, нагородної атрибутики, спортивної форми, відрядженні учнівських і студентських збірних команд столиці на різноманітні змагання.

З року в рік вона проводить кропітку та багатооб’ємну роботу щодо розвитку фізичної культури і спорту у закладах освіти міста Києва. Безпосередньо за її сприяння була надана допомога в будівництві та введенні в експлуатацію Дитячої спортивно-оздоровчої бази Дніпровського району міста Києва, на якій наступного року планується проведення районних та міських змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games», змагань літньої Гімназіади 2019/2020 навчального року.

Багато зусиль Олени Вікторівни було приділено вирішенню питання щодо багаторічної недобудови, що знаходилася на території закладу загальної середньої освіти №234 у Дніпровському районі міста Києва. Замість недобудови було відкрито спортивний багатофункціональний комплекс. Також у Дніпровському районі столиці за сприяння Олени Овраменко було збудовано декілька майданчиків зі штучним покриттям для занять різними видами спорту школярами та усіма бажаючими.

На даний час Олена Вікторівна провела велику роботу щодо реконструкції та відновлення функціонування фізкультурно-спортивного комплексу для дітей та молоді Дніпровського району міста Києва за адресою: місто Київ, вулиця Райдужна, 33 а.

Олена Вікторівна веде здоровий спосіб життя, займається спортом та її діти відвідують спортивні секції. Особистий приклад – найкращій засіб для залучення підростаючого покоління до здорового способу життя, активного відпочинку, занять спортом та фізичним вихованням.

Під час вручення «Оскару» Олена Овраменко привітала столичну освітянську спільноту з новорічними святами, а збірним командам школярів та студентів міста Києва побажала нових звитяг та яскравих перемог!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України висловлює слова подяки Олені Вікторівні за активну участь у спортивному житті освітян міста Києва та бажає міцного здоров’я і втілення задуманих планів!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів