У Києві пройшли змагання з баскетболу серед школярів

2466

2 грудня 2018 року відбулися два баскетбольні турніри обласного рівня – відкриті першості Києво-Святошинської районної ДЮСШ з баскетболу серед юнаків 2003 року народження та 2004-2005 років народження.

Команда Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи , яка сформована з хлопців 2004-2005 років народження із селищ Гребінки та Дослідницьке: Булах Костянтин, Пасічник Євген, Плоденко Денис, Скляренко Олег, Журавель Дмитро, Зімін Едуард, Корнієнко Артем, Саган Артем, Журбенко Богдан, Мельниченко Владислав, Войтенко Руслан, Маковецький Роман виборола перше місце серед команд 2004-2005 р.н. перегравши в фіналі господарів майданчика – команду з міста Вишнева. Вітаємо тренера Москалюк Натілію Віталівну та команду з золотими нагородами.

Команда 2003 року народження Васильківської районної ДЮСШ, в якій грали хлопці з селища Калинівка та один представник з села Пологи, під керівництвом тренера Тітарука Віталія Олександровича, виборола друге місце і срібні нагороди відкритої першості Києво-Святошинської районної ДЮСШ з баскетболу серед команд юнаків 2003 року народження.

Обидві команди показали хорошу технічну і тактичну підготовку. Вітаємо команди спортивної школи з хорошою грою та перемогами. Молодці!

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів