У Києві стартували зональні змагання з волейболу серед дівчат

2757

Волейбол один з улюблених видів спорту в закладах професійної освіти м. Києва. Підтвердженням тому є те, що вже два роки поспіль дівоча збірна команда ЗПО м. Києва стає переможцем Спартакіади серед закладів професійної освіти України.

Сьогодні волейбольні команди дівчат відкрили Спартакіаду серед учнів ЗПО міста Києва 2018-2019 навчального року.  До змагань заявилось 18 команд. У трьох зонах з 23 по 26 жовтня 2018 р. на спортивних майданчиках навчальних закладів Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва», Київське вище  професійне училище НАУ відбудуться ігри за коловою системою.

До фінальної частини вийдуть команди, що які посядуть перше та друге місця в зональних змаганнях. Фінальні ігри будуть проводитесь за коловою системою  з урахування очок ігор між командами в зональній частині 29 та 30 жовтня у Вищому професійному училищі НАУ.

Бажаємо дівчатам продемонструвати всі свої вміння та вибороти право представляти свій навчальний заклад у фінальних іграх!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів