У Києві стартував перший відкритий чемпіонат з міні-футболу серед дівчат

1455

27 лютого на базі спеціалізованої школи № 271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій стартував відкритий чемпіонат з міні-футболу серед дівчат Подільського району м. Києва за підтримки депутата Київської міської ради Юрія Крикунова.

В змаганнях взяли участь 8 дівочих команд закладів загальної середньої освіти Подільського району столиці, а вболівальники і групи підтримки юних футболісток заповнили обидві спортивні зали навчального закладу і з захопленням і виром емоцій вболівали за свої команди.

Протягом тижня дівчата будуть змагатися за коловою системою в двох підгрупах для визначення наймайстерніших і найспритніших команд, а 7 березня всі зберуться на великий фінал, де визначать першого володаря перехідного кубку Чемпіонату, наданого депутатом Київради Юрієм Крикуновим.

Ідейним засновником і головним організатором цих змагань став голова районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури Подільського району м.Києва Волошин Володимир Вікторович, за що йому наша велика подяка і повага!  

Дякуємо депутату Київради Юрію Крикунову за допомогу і співучасть в організації цих змагань, без його уваги і допомоги вони б не відбулися!

Так добре, що в місті є багато небайдужих людей до спорту, до виховання молоді, які розуміють важливість організації цікавого дозвілля школярів, важливість та необхідність підвищення їх рухової активності задля зростання здорового, фізично розвиненого і активного покоління. А щирі емоції, завзятість боротьби, блиск в очах учасниць і задоволені посмішки на їх обличчях є тому належним підтвердженням!

Успіхів дівчата і до зустрічі на фіналі!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів