У Києві відбулась методична рада керівників фізвиховання

1044

Напередодні нового навчального року 29 серпня у Вищому професійному училищі  Національного авіаційного університету відбулось засідання методичної ради керівників фізичного виховання закладів професійної освіти м. Києва. На нараді були присутні члени методичної ради, методист Управління професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Буйновський В.В., представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Головною темою наради стало питання забезпечення методичною допомогою викладачів фізичного виховання ЗПО м. Києва для підвищення рівня викладання фізичної культури, перехід на нові форми викладання фізкультури в рамках навчальної програми для зацікавлення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом в навчальний та позанавчальний час, підготовка учнівської молоді до виконання нормативів щорічного оцінювання населення України.

Одним з важливих питань для обговорення стали підготовка до  проведення Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти м. Києва та організація виступів збірних команд м. Києва з видів спорту на Спартакіаді серед учнів закладів професійної освіти України 2018-2019 н.р. Був розроблений план для подальшого поліпшення роботи в цьому напрямку.

Крім того методрадою були розглянуті наступні питання:

  • план роботи методради на 2018-2019 н. р.;
  • проект Регламенту Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти м. Києва на 2018-2019 н. р.;
  • пропозиції щодо кандидатур на посади головних суддів з видів спорту та базових навчальних закладів професійної освіти для проведення змагань Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти м. Києва з видів спорту;
  • фінансування проведення та нагородження переможців та призерів змагань;
  • затвердження головних тренерів збірних команд м. Києва з видів спорту та план підготовки на змагання Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти України наступного 2018-2019 року.

Рішення та пропозиції методичної ради будуть розглянуті та затверджені на першому засіданні методичної секції керівників фізичного виховання закладів професійної освіти м. Києва, яке відбудеться 19 вересня 2018 р. в Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту імені В. С. Кудряшова.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів