У Києві визначилися найкращі більярдисти серед студентів

1230

У столичній школі більярдної майстерності НУФВСУ відбувся захопливий турнір. Хлопці та дівчата вирішували, хто найкраще грає у більярд, в рамках Чемпіонату України з більярдного спорту «Пул-дев’ятка (9-ball)».

За підсумками змагань визначилися і переможці у різних категоріях. Так в особистому заліку чемпіонкою стала Любов Жигайлова. Срібло за Владою Кудицькою, а замкнули трійку Юлія Малахова та Аліна Верениця. У хлопців же найкращим став Віталій Пацура. Другим фінішував Ілля Євтєєв. Ну а бронзу розділили Віталій Матвєєв та Михайло Петрушка.

У жіночому командному заліку переміг Національний університет фізичного виховання і спорту України. Срібло у Національної  академії Служби безпеки України. Бронза дісталася Тернопільському Національному економічному університету.

У командному заліку серед чоловіків, чемпіонство теж дісталося Національному університету фізичного виховання і спорту України. Срібло здобули представники Національного авіаційного університету. Бронзові нагороди у студентів Національної академії Служби безпеки України.

Коментарі

коментарів