У Києві завершились фінальні змагання з волейболу серед студентів

1441

 Протягом тижня на спортивних майданчиках закладів професійної освіти м. Києва кипіла напружена боротьба в змаганнях з волейболу серед юнаків за програмою Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти міста Києва 2018/2019 навчального року.

Волейбольні дружини крок за кроком через поразки та перемоги йшли до фіналу. Про напруженість ігор говорить те, що за результатами зональних ігор декілька команд мали однакову кількість очок, і тільки результати гри між ними, а інколи і різниця виграних та програних партій, визначали хто буде грати в наступному раунді.

Отже сьогодні право грати у фіналі, що відбувався на майданчику Вищого професійного училища Національного авіаційного університету, вибороли чотири найкращі волейбольні юнацькі команди: ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва», Київське вище професійне училище залізничного транспорту імені В. С. Кудряшова, Вище професійне училище №25 м. Києва, Київський професійний енергетичний ліцей.

Саме між ними сьогодні вирішувалась доля головних нагород в змаганнях з волейболу серед юнаків Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти міста Києва 2018/2019 навчального року.

Зал був як бджолиний вулик. Він вибухав емоціями, бурхливими оплесками і підбадьорюючими вигуками підтримуючих свою команду вболівальників. На майданчику йшла напружена безкомпромісна боротьба. Тут слабких команд не було. Кожна гра наближала до розв’язки.

Тільки згуртованість, досвід та велика жага перемогти допомогли команді ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» вибороти бажану перемогу. Почесне ІІ місце п’єдесталу завоював колектив Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В. С. Кудряшова. Третю переможну сходинку посіла команда Київського професійного енергетичного ліцею.

Переможці та призери змагань отримали свої нагороди.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших спортивних перемог!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів