У Києві завершились комплексні військово-спортивні змагання

1752

Днями були визначені чемпіони і призери міста Києва як в особистому так і в командному, а також загальнокомандному заліку військово-спортивних змагань «Захисник України» серед команд закладів вищої освіти міста Києва.

Протягом трьох етапів студенти змагались в плаванні, підтягуванні на поперечині, стрільби з пневматичної гвинтівки, спорядженні магазину автомату АК-74 набоями, бігу на 100 м та 2 км.

Безліч емоцій, намагань, спортивного завзяття, особистих досягнень і рекордів було продемонстровано протягом змагань. Хтось вперше спробував свої сили в стрільбі і спорядженні магазину автомату. Кожен намагався продемонструвати свій найкращий результат, бути швидшим, спритнішим, витривалішим, влучним, щоб зробити свій значний внесок до командного результату свого навчального закладу у кожному з видів програми і здобути таку бажану загальнокомандну перемогу в змаганнях!

Найкращими були представники Національної академії внутрішніх справ під керівництвом Юрія Миколайовича Корнійчука. Хто ж як не курсанти, вміють добре володіти зброєю та влучно цілити в мішень? Загалом,  їм вдалося вибороти перші командні місця в 4 з 6-ти видів програми. Срібні і бронзові нагороди вибороли представники Національного технічного університету України «КПІ імені І. Сікорського», який був представлений збірною Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ (срібні призери) і окремо збірною командою вишу (ІІІ місце). На четвертому місці з невеликим відривом команда Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Нагороди всім учасникам змагань, призерам і переможцям в особистій і командній першості вручали представники організацій-засновників змагань: заступник голови КМО ТСО України Сергій Соловей та начальник КМВ КФВС МОН України Сергій Бобровник.

Від щирого серця хочемо привітати всіх учасників і переможців змагань, висловити слова глибокої поваги та вдячності нашим партнерам, тренерам-викладачам команд, керівникам вишів і завідувачам кафедр фізичного виховання, що допомагали в організації і проведені цих змагань, надали спортивні бази закладів вищої освіти для проведення їх етапів. Окрема подяка директорам СДЮШОР №6 м.Києва і ПТНЗ «Дніпровський РСТК ТСО України», завдяки яким стало можливим проведення змагань зі стрільби і легкої атлетики.  Саме разом – ми сила! Дякуємо усім за участь і допомогу!

Довідково: Дані змагання проводяться Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України сумісно з нашими партнерами і друзями – Київською міською організацією Товариства сприяння обороні України вже втретє. На нашу думку, враховуючи непростий етап, який на даний час переживає наша держава  у своїй історії, є своєчасними і актуальними. Подібні заходи дають можливість студентству ближче ознайомитися і отримати необхідні прикладні військові уміння та навички, випробувати свої сили і визначити свої фізичні якості, що потребують подальшого розвитку і удосконалення, є підготовкою студентів для захисту нашої держави.

 

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів