У Києві пройшов тренінг-семінар для фахівців з фізичної культури

1578

11 травня у конференц-залі Національного університету фізичного виховання і спорту України (далі – НУФВСУ) за сприянням Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київради, Національного олімпійського комітету України, НУФВСУ, Федерації гандболу України і Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбувся тренінг-семінар для підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти.

Програма, за якою проходили підвищення кваліфікації фахівці освітянської галузі, була розроблена для позакласної та позашкільної роботи гуртка з міні-гандболу для учнів 1-4 класів. Її основна мета – збереження і зміцнення здоров’я, розвиток фізичних якостей та підвищення рівня фізичної підготовленості молодого покоління.

У реалізації матеріалу лекцій взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи НУФВСУ, доктор наук з фізичного виховання Ольга Борисова, віце-президент Федерації гандболу України Євген Петрушевський, заслужений тренер України з гандболу Валерій Войналович та багато провідних фахівців галузі фізичного виховання, спорту, психології і педагогіки, медико-біологічних дисциплін тощо.

Вищезгадані фахівці презентували свої роботи та бачення розвитку міні-гандболу, а саме: систему відбору дітей для гри в міні-гандбол, індивідуалізацію підготовки учнів ЗЗСО у видах спорту (рухливі ігри), психолого-педагогічні аспекти у роботі з дітьми та багато іншого.

Висловлюємо слова вдячності організаторам дуже важливого освітянського заходу та бажаємо популяризації і розвитку гандболу як одного з ключових видів спорту у розвитку фізичних якостей учнів закладів загальної середньої освіти.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів