У Києві розпочались змагання з боксу серед студентів

983

У приміщенні спорткомплексу Київського національного університету будівництва та архітектури стартував чемпіонат України з боксу серед студентів. Тож протягом чотирьох днів матимемо відмінну нагоду спостерігати за висококласними поєдинками у виконанні наших студентів.

Зібралось їх чимало – 130 спортсменів, які представляють майже 60 ЗВО з 18 регіонів України. Сьогодні на урочистому відкритті підбадьорити боксерів прийшли: президент Всеукраїнської федерації студентського боксу Костянтин Калашніков, президент Федерації боксу міста Києва Кирило Шевченко, проректор КНУБА Олександр Хоменко та заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Артамонов та інші.

Також підтримати молоді таланти прийшов і чемпіон світу у першій напівсередній вазі за версією WBC Віктор Постол. Організаторами змагань виступили: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, Спортивна студентська спілка України і Всеукраїнська федерація студентського боксу.

Трансляцію поєдинків можна дивитись у прямому ефірі на сторінці Всеукраїнської федерації студентського боксу. А фінали будуть транслюватись на MEGOGO.

Уже в неділю ми знатимемо імена кращих із кращих, а поки що вболіваємо за красивий та безкомпромісний бокс!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів