У Києві тривають чемпіоннати України серед студентів та учнів зі спортивного туризму

601

Цими вихідними, 28-30 травня, на території Голосіївського парку в м. Києві відбуваються чемпіонати України серед студентів та учнів зі спортивного туризму, а саме велосипедного і водного туризму.

В змаганнях серед школярів та студентів з водного та велосипедного туризму беруть участь спортсмени з м. Києва, Київської і Хмельницької областей. На студентських змаганнях представлені команди Київського університету туризму, економіки і права, Національного університету харчових технологій, Київського університету Бориса Грінченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» , а також збірна студентів Хмельницької області, яку представили студенти Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова, Кам’янець-Подільського державного аграрно-технічного університету в кількості 30 осіб, а також 42 учня закладів загальної середньої освіти. 

Загальне керівництво проведенням чемпіонатів здійснюється Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерацією спортивного туризму України. 

Змагання з водного туризму проходять на дистанціях І і ІІ класу «Слалом» і  «Спринт» на байдарках та дво- і чотирьохмісних катамаранах. Чемпіонат з велосипедного туризму проводиться на дистанціях II та III класу у видах програми «Фігурне водіння велосипеда», «Тріал», «Велокрос». Вік учасників змагань для студентів 17 років і старше, учні – 14-17 років.

Відкрив змагання президент Київської міської федерації спортивного туризму Рудєв Ігор. Крім того, спортсменів привітали Ващук Дмитро – голова комісії з водного туризму ФСТУ, МСУ, спортивний суддя міжнародної категорії, представник Хмельницької області; Сичова Надія – віце-президент Федерації спортивного туризму, Іванов Валерій – куратор водного спортивного туризму та Лупан Ірина – представник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання, спорту Міністерства освіти і науки України.

Дружня атмосфера допомагає спортсменам долати дистанції й на завершення для підтримки усіх учасників пригостили смачним кулішом.

Змагання тривають, повідомимо результат згодом.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів