У Києві відбулась нарада методистів з фізичної культури

1943

29 серпня у Навчально-виховному комплексі № 176 м. Києва відбулась нарада методистів з фізичної культури районних науково-методичних центрів управлінь освіти столиці.

Участь в роботі наради взяли головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Сергій Борисович Мельник, начальник навчально-спортивного відділу Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Оксана Миколаївна В’яла, методист НМЦ гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка Юрій Васильович Черпак та відповідальний редактор журналу «Фізичне виховання в рідній школі» Юрій Гаврилович Морозов.

На нараді були підведені підсумки спортивного 2018-2019 навчального року і нагороджені представники районів переможців загального медального заліку. Перше місце за результатами змагань посіли представники Дніпровського району м.Києва, другє місце посів Оболонський район, третє за учнями Солом’янського району м.Києва. Переможці загального медального заліку були відзначені Дипломами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Також обговорили календарний план проведення спортивних змагань з видів спорту на наступний навчальний рік.

Юрій Черпак доповів про умови проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів, розповів про наявні майстер-класи, на яких можна ознайомитися з інноваційними підходами до проведення уроків фізичної культури в школі, основними елементами техніки з різних видів спорту та використання їх у процесі викладання.

Плідним було обговорення найближчих спортивних подій, а саме проведення заходів до відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні та Міжнародного дня шкільного спорту, який відбудеться 24 вересня. 

Загалом нарада пройшла в жвавому та плідному обговоренні корисної інформації, яка стане поштовхом для подальшої роботи.

Подяка керівництву НВК №176 за надану можливість провести конструктивну нараду фахівців з фізичної культури закладів загальної середньої освіти.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів