У Києві відбулась VI літня Гімназіада України з боротьби греко-римської

114

З 4 по 6 червня в місті Києві в спортивному манежі ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ» відбулась VI літня Гімназіада України з греко-римської боротьби.

Участь у змаганнях взяли понад 100 юнаків 2007-2009 років народження, які представляли 85 закладів загальної середньої освіти 17 регіонів України.

Учасники змагались в десятьох вагових категоріях, що дало змогу кожному проявити свої навички і досвід.

6 червня відбулось урочисте відкриття змагань під час якого лунав державний Гімн та була вшанована пам’ять загиблих Героїв України.

По завершенні всіх сутичок відбулось нагородження переможців, де учасників вітали голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Вадим Стеценко, народні депутати України – Оксана Савчук та Едуард Прощук, який також є віце-президентом Асоціації спортивної боротьби України та президентом Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області. Також до вітань долучились заступник Голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Олександр Ігнатко та т.в.о. відділу єдиноборств КФВС МОН – Олександр Самсонюк, начальник Київського міського відділення КФВС МОН – Сергій Бобровник, державний тренер з вільної боротьби, член виконкому Асоціації спортивної боротьби України – Андрій Блажейко та представник Федерації вільної боротьби міста Києва, борець та меценат – Олег Потапенко.

В кожній ваговій категорії були визначені переможці та призери, які були нагороджені дипломами та медалями КФВС МОН.

А в загальнокомандному підсумку, за підрахунком очків, що набрали учасники змагань, були визначені найсильніші регіони.

Найвищу сходинку п’єдесталу посіла учнівська збірна команда міста Києва, вихованці 14 столичних ЗЗСО, срібні нагороди виборола команда Сумської області, а бронзові – Миколаївська область.

Щирі вітання переможцям, призерам та тренерам за наполегливу працю і сили, що докладаються для досягнення високих результатів.

Слова вдячності організаторам змагань та головному судді Олександру Галагану за безпосередню участь у проведенні змагань на високому рівні.

Низький уклін Збройним Силам України, що мужньо боронять Україну!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів