У Києві відбулась VI літня Гімназіада України з боротьби вільної

163

Минулий тиждень в Києві видався насиченим по змаганням. 

5-7 червня паралельно з VI літньою Гімназіадою України з боротьби греко-римської була проведена і VI літня Гімназіада України з боротьби вільної.

Змагання гостинно приймав ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ».

Участь у змаганнях з боротьби вільної взяли понад 200 учасників майже з усіх регіонів України – 174 юнаки та 32 дівчини з 22 областей.

Юнаки та дівчата змагались в десяти вагових категоріях, де по кожній були визначені переможці та призери, які були нагороджені дипломами та медалями КФВС МОН. 

7 червня відбулось нагородження переможців VI літньої Гімназіади України з боротьби вільної серед юнаків та серед дівчат. Також була визначена загальнокомандна першість серед регіонів.

Золоті нагороди виборола Київська область, срібні – місто Київ та бронзові Львівська область.

Нагороджували переможців та призерів т.в.о. відділу єдиноборств Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр Самсонюк, начальник Київського міського відділення КФВС МОН – Сергій Бобровник та головний суддя змагань – Олександр Галаган. 

Щиро вітаємо переможців і призерів змагань, їх тренерів та батьків. Бажаємо не зупинятись на досягнутих результатах, мати стимул вдосконалювати свої здібності для майбутніх перемог.

Висловлюємо слова вдячності організаторам змагань, головній суддівській колегії та колективу ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ», що очолює Олександр Москаленко, за допомогу у проведенні змагань на високому організаційному рівні.

Низький уклін Збройним Силам України, що мужньо боронять Україну та завдяки яким юне покоління має гідний приклад боротьби не лише як виду спорту, а за гідне майбутнє України!

Слава Героям!

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів