У Києві відбулось методичне об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів та коледжів

1616

22 травня 2019 року в Київському енергетичному коледжі відбулась заключна нарада методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів та коледжів столиці.

Відкрив нараду голова методичного об’єднання професор Володимир Дмитрович Дехтяр. Заступник директора з виховної роботи Тетяна Миколаївна Давиденко привітала всіх членів методоб’єднання та розповіла про роботу Коледжу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відповідно до порядку денного членами наради були розглянуті наступні питання:

  • професійно-прикладна фізична підготовка фахівця;
  • організація та методика проведення прийому заліків з фізичного

виховання серед студентів технікумів та коледжів у 2018-19 н.р.;

  • стан спортивних баз технікумів та коледжів м. Києва та підготовка їх до наступного навчального року.

Секретар методичного об’єднання Ядвіга Іванівна Ціпоренко доповіла присутнім про підсумки проведення конкурсу методичних робіт викладачів технікумів та коледжів м. Києва у 2018/19 навчальному році.

Головний суддя Володимир Михайлович Баронов оголосив підсумкові результати змагань серед студентів технікумів та коледжів м. Києва 2018/2019 навчальному року та нагородив переможців та призерів в кожному виді спорту.

В заключному слові голова методичного об’єднання професор Володимир Дехтяр підвів підсумки роботи методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів та коледжів за 2018/19 навчальний рік та подякував всім членам методичного об’єднання за плідну роботу.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів