У Києві відбувся регбійний турнір «Франкофонія»

43

На столичному стадіоні «Спартак» в рамках проведення Шкільних ігор Києва відбувся Дитячий турнір з регбі «Франкофонія».

Змагання організовані Київським міським відділенням (філією) Центру фізичного виховання та спорту учнів і студентів, ГО «Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні» за підтримки благодійного фонду «Єдина Країна» та ГО «Клуб спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів, молоді з інвалідністю України і Франції».

Участь у турнірі взяли вісім команд з шести закладів загальної середньої освіти, один з яких з міста Коростень Житомирської області. Учні змагалися у змішаних командах у двох вікових категоріях – серед 4-5 та 6-8 класів.

Паралельно з турніром відбулось Відкрите інклюзивне тренування вихованців Kids Autism Games, яке провели вчителька фізичної культури Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», Заслужений вчитель України – Ліана Копилова та Модлінська Марія. 

Переможцями і призерами турніру стали:

Серед учнів 4-5 класів:

І місце команда Ліцею № 196 Святошинського району міста Києва, 

ІІ місце – команда Гімназії № 134 Печерського району м. Києва.

Серед учнів 6-8 класів:

І місце – команда Ліцею № 230 Святошинського району міста Києва,

ІІ місце – команда Ліцею № 304 Святошинського району міста Києва,

ІІІ місце – команди Ліцею № 196 та Гімназії № 134.

Найкращі гравці: Лєонов Денис (Ліцей № 196), Андрійчук Матвій (Гімназія № 134), Польовий Андрій (Ліцей № 159), Проценко Олексій (Ліцей № 304), Лазірський Ярослав (Ліцей № 230) та Маєвський Данило (Коростенський міський ліцей 10).

Київське міське відділення Центру фізичного виховання та спорту учнів і студентів