У Києві відзначили День фізичної культури та спорту

467

У спортивному комплексі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшло свято, яке присвячене Дню фізичної культури та спорту в Україні. Цей захід щорічно організовується кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту.

Не став виключенням і цей рік. Цього року в ньому взяли участь 7 команд. Відкрив свято, привітавши курсантів, заступник начальника ВІТІ імені Героїв Крут полковник Віталій Тарасов.

Команди змагались у різних видах спорту, а саме: перетягування канату, гвардійський ривок, міні-футбол, шведська естафета, бій на колоді, баскетбол, стрільба із пневматичної гвинтівки, комбінована естафета та метання ножів. Змагання були напруженими, але справедливими. Бадьорості та наснаги учасникам надавали вболівальники та їхні співслужбовці.

Продовженням святкових заходів став Чемпіонат України з перетягування  канату серед студентів на відкритому повітрі, що проходив в парку «Озеро лебедине», в якому взяли участь курсантки факультету бойового застосування систем управління та зв’язку, які гідно представили інститут на Всеукраїнських змаганнях.

По завершенню свята у спортивному комплексі ВІТІ імені Героїв Крут відбулося урочисте нагородження переможців турнірів медалями, грамотами та перехідним Кубком.

Загалом свято було пронизане яскравими емоціями, дружньою атмосферою та командних духом!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів