У Києві визначилися переможці всіх вікових дивізіонів з «Cool Games»

1593

Печерський район першим з районів столиці завершив районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» в м. Києві. Участь у веселих захопливих естафетах взяли майже 250 учнів шкіл району, які мали змогу в ігрових активностях не тільки проявити свої найкращі здібності у швидкості, силі, спритності і кмітливості, а й продемонструвати злагоджену сумісну роботу і командний дух.

Змагання відбувались у трьох вікових дивізіонах від молодшого до старшого три  дні поспіль з 12 по 14 листопада у Ліцеї міжнародних відносин №51 м.Києва. У змаганнях першого (молодшого) вікового дивізіону участь взяли 10 команд, кожну з яких представляли учні шкіл Печерського району 2009-2010 років народження. Перемогу серед них здобула команда господарів майданчику – юні ліцеїсти Ліцею міжнародних відносин №51.

У другому (середньому) віковому дивізіоні, до складу кожної команди якого за правилами заходу входять учні 2006-2008 рр.н., участь взяло найбільша кількість – 13 команд. Перемогу в завзятій боротьбі виборола команда Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер».

У третьому (старшому) віковому дивізіоні участь взяли 11 команд, що складалися з учнів 2002–2005 рр.н., і переможцем серед них стала команда Предславинської гімназії №56.

Команди-переможці кожного з вікових дивізіонів вибороли право представляти свій район на міських змаганнях, проведення яких в м.Києві заплановано у січні 2020 року.

Ми ж вітаємо всіх учасників і представників команд-учасниць з вдалим завершенням нових веселих змагань! Дякуємо адміністрації і вчителям фізичної культури ліцею №51, а також заслуженим вчителям України Сергію Чешейку і Ліані Копиловій, за підтримку нового проекту і впровадження його в життя школярів Печерського району столиці.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів