У Києві завершився Чемпіонат України з біільярдного спорту «Пул-дев’ятка (9-ball)»

759

17 лютого 2022 року в більярдному клубі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулись завершальні змагання чемпіонату України з більярдного спорту серед студентів в програмі «Пул-дев’ятка (9-ball)».

Сьогодні демонстрували свої здібності та змагалися у майстерності студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України, Національного авіаційного університету, Київського національного університету культури і мистецтв та Національного університету водного господарства та природокористування (Рівненська область).

За результатами вирішальних ігор визначилися наступні переможці. Серед дівчат в особистому заліку ІІІ місця розділили с тудентки Національного університету фізичного виховання і спорту України – Качарова Єлизавета та Перетятько Ангеліна, ІІ місце посіла Яцюк Богдана, студентка Національного університету водного господарства та природокористування (Рівненська область), І місце – Жигайлова Любов (НУФВСУ).

В командному заліку срібло дісталося Національному університету водного господарства та природокористування, який представляла Яцюк Богдана (Рівненська область), а золото – НУФВСУ у складі Жигайлової Любові, Перетятько Ангеліни та Качарової Єлизавети.

Серед чоловіків результати розподілились наступним чином. В особистому заліку п’єдестал розділи студенти НУФВСУ: ІІІ місце – Синокоп Антон, ІІ місце – Непийпиво Ілля, І місце – Лялін Ігор.

В командному заліку бронзові нагороди виборола команда Київського університету культури і мистецтв, яку представляв Скирто Олег. Срібні нагороди у команди Національного авіаційного університету – Денисов Владислав, золоті ж нагороди у команди Національного університету фізичного виховання і спорту України у складі Митька Артура, Непийпиво Іллі, Синокопа Антона та Ляліна Ігоря.

Всі призери і переможці змагань були нагороджені дипломами і медалями Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а чемпіон особистої першості в кожному виді програми одержав кубок переможця.

Вітаємо студентів з завершенням чемпіонату України і продемонстрованими результатами. Бажаємо подальших успішних виступів на всеукраїнській і міжнародній спортивній арені.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів