У Львові в музеї “Арсенал” відбувся всеукраїнський захід “Рух – це здорово!”

537

8 червня у будівлі музею-Арсеналу в межах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу для учнів “Рух – це здоровои!” відбувся флеш-моб – руханка за участю 45 школярів п’яти загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивного клубу “Львівські янголи”. Упродовж години юні школярі провели руханку з елементами черлідингу, а потім ознайомились із експозицією музею, давши старт обласним заходам всеукраїнського масового заходу “Рух – це здорово!” .

Окрім Львова заходи, що організовуватимуться Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у співпраці із територіальними громадами, відбулися на території усієї області. Зокрема, на стадіоні “Ювілейний” у м. Миколаїв завершились фінальні змагання чемпіонату області серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2005 – 2006 років народження. В центральному парку м. Буськ 8 червня стартували, а 9 червня триватимуть територіальна першість з кросу серед загальноосвітніх закладів. Флеш-мобом з ранковою руханкою за участю близько 60 учнів у центральному парку імені Т.Шевченка долучились до акції “Рух – це здорово!” мешканці Кам’янка-Бузької ОТГ. У м. Сокаль в межах акції “Рух – це здорово!” стартував фінал освітянського чемпіонату області з баскетболу серед учнів ДЮСШ.

Проводились заходи і на спортивно-веслувальних базах Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Так, у с. Наварія впродовж дня тривали майстер-класи з каякінгу та гри у футболгольф, а на спортивній базі у Добротворі, – майстер-класи з веслування на байдарках і каное.

“Фізична культура, – це невід’ємна частина культури, тому, не випадково, ранкову руханку у Львові ми провели у одному із найвідоміших музеїв міста, – музеї – Арсенал. А, враховуючи, що захід “Рух – це здорово!” проводиться в межах відзначення Дня захисту дітей, займаючись спортом у приміщенні, де зберігається зброя лицарів, ми ставимо за мету продемонструвати, що головна зброя сучасної людини, – це спорт і здоровий спосіб життя,” – прокоментував ідею спортивного флеш-мобу у музеї координатор заходу, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів “Рух – це здорово”, що проводиться з 1 по 8 червня в усіх регіонах України з нагоди Дня захисту дітей, ставить за мету популяризувати та розвивати фізичне виховання, а також сприяти формуванню здорового способу життя. Організатори заходу – Міністерство освіти і науки України спільно із Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. На Львівщині заходи акції проводились Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у співпраці з територіальними громадами.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів