У Маріуполі пройшли змагання з футболу серед школярів

1273

 5-8 листопада 2018 року на спортивній базі закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) № 65 міста Маріуполя відбулися змагання з футболу на «Кубок міського голови» м. Маріуполь серед збірних команд дівчат – учениць 9-11 класів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Південної зони Донецької області.

У змаганнях взяли участь дев’ять команд. Тендітні дівчата демонстрували на спортивному майданчику цікаві комбінації, чіткі передачі,  чим приводили в захват усіх присутніх.

В напруженій, цікавій спортивній боротьбі перемогу вибороли вихованки ЗЗСО №29, які вже не перший рік стають кращою командою в Південній зоні Донецької області. Приємно, що адміністрація школи та весь педагогічний колектив створюють умови не лише для навчання, а й занять спортом. Друге місце посіла команда СШ №5, третє – ЗЗСО №48. Головна суддівська колегія привітала дівчат та визнала, що жіночий футбол дійсно існує на Донеччині.

Гарним завершенням змагань стало нагородження переможців та призерів дипломами  Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів