У межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у  Києві відбулись ігри з волейболу

37

Спорт об’єднує, загартовує характер і дарує справжні емоції — саме це вкотре доводить ІІІ  етап Спортивних шкільних ліг Києва, що проходить у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Цього разу у центрі уваги — змагання з волейболу серед юнаків 9–11 класів.  У цій віковій категорії взяли участь близько 140 команд, а загалом по місту Києву – майже 250 команд.

Заняття волейболом дарують учасникам не лише гарну фізичну форму  і настрій, а й нових друзів. Павло – учень 281 ліцею, дякує волейболу за нових знайомих: “Багато нових людей прийшли до нас в команду, я дуже вдячний цьому спорту за нових друзів”.

Після місяців тренувань і довгоочікуваної гри учасники поділились своїми враженнями. За словами капітан збірної з волейболу 101 ліцею Єгора Мірошніченка його команда тренувалась двічі вдень, дуже нервувала під час гри і зіграла не так добре, як очікував хлопець. Проте одна невдала гра – не привід опускати руки. Єгор поділився своїми мріями на майбутнє: “Хотів би в наступному році взяти кубок Києва з волейболу”.

Спортивні шкільні ліги не зупиняються: попереду нові етапи, нові виклики та нові тріумфи. Змагання дають можливість  кожному школяру проявити себе, здобути цінний досвід та зробити крок до великих перемог!

Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб дізнатися про наступні матчі, результати та яскраві моменти проєкту «Пліч-о-пліч» у різних куточках країни!