У Миколаєві учні спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів визначали найкращих з настільного тенісу

1241

6 лютого 2019 року у Миколаївській ДЮСШ для осіб з інвалідністю пройшли змагання з настільного тенісу серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів області, в рамках XIV обласної Спартакіади.

В змаганнях взяли участь команди: Миколаївської спеціальної ЗОШ-інтернату № 3, Вознесенської спеціальної ЗОШ-інтернату, Рацинської спеціальної ЗОШ-інтернату Вознесенського району, Лисогірської спеціальної ЗОШ-інтернату Первомайського району, Привільненської ЗОШ-інтернату Баштанського району.

У результаті зіграних партій за ІІ та ІІІ місця боролися команди Вознесенської, Привільненської, Миколаївської СЗОШ-інтернатів. У підсумку змагань Привільненська спеціальна ЗОШ-інтернат Баштанського району зайняла ІІІ місце, а ІІ місце виборола Вознесенська спеціальна ЗОШ-інтернат.

Команда Лисогірської спеціальної ЗОШ-інтернату у складі: Давиденка Сергія (10 клас), Соловйова Євгена (9 клас) та Гундарєвої Діани (9 клас) усі зустрічі провела без поразок і посіла І командне місце.

Організатор змагань – Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів