У Миколаєві відбулися змагання з шахів серед учнів загальноосвітніх шкіл-інтернатів

1139

7 лютого 2019 року у КЗ «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» м. Миколаєва, відбулися змагання з шахів  XV обласної Спартакіади серед учнів ЗОШ-інтернатів, в яких взяли участь команди: Миколаївської ЗОШ-інтернату № 3, Миколаївської санаторної ЗОШ-інтернату № 4, комунального закладу «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації», Миколаївської  санаторної ЗОШ-інтернату № 7, Мішково-Погорілівської санаторної ЗОШ-інтернату, Шевченківської ЗОШ-інтернату, Очаківської санаторної ЗОШ-інтернату.

За результатами змагань призові місця розподілились наступним чином:

І місце посіла команда Миколаївської санаторної ЗОШ-інтернату № 4, яка набрала у семи турах 15 очок. У складі команди: Григорян Володимир, учень 5 класу, Барахтенко Артем, учень 4 класу, Сиволап Настя, учениця 10 класу.

ІІ місце виборола команда Мішково-Погорілівської санаторної ЗОШ-інтернату, яка набрала 13 очок;

ІІІ місце у команди Миколаївської санаторної ЗОШ-інтенату № 7 –  11 очок.

Висловлюємо подяку в. о. директору КЗ «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – ЦЗПОтаКР» Лисенко В. М. за створені умови для проведення обласної Спартакіади з шахів, заступнику директора Миколаївської ДЮСШ з шахів Перепльоткіну М. І. – за якісне проведення змагань.

Організатори змагань – Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів