У Миколаївській області пройшов масштабний дитячий турнір з міні-футболу

2411

У четвер, 21 лютого, в Баштанському спорткомплексі «Зоря Інгулу» пройшов масштабний турнір Миколаївської області з міні-футболу серед команд ДЮСШ 2008-2009 рр. н.

Спонсором змагань, який забезпечив учасників м’ячами, нагородною атрибутикою та солодкими призами, виступив народний депутат України Андрій Вадатурський. Організаторську підтримку надали Федерація футболу Миколаївської області, районна федерація футболу та Баштанська ДЮСШ.

На відкритті турніру були присутні голова Баштанської ОТГ Іван Рубський, голова ФФМО Олександр Пасічний з заступниками Олександром Балакіним і Олександром Степановим, голова Баштанської районної федерації Сергій Федорко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Людмила Смола, головний суддя змагань Олександр Листопад. Організатори заходу привітали присутніх з початком змагань та вручили командам м’ячі та солодощі.

У турнірі взяли участь 7 команд: ДЮСШ «Баштанка», ДЮСШ «Казанка», ДЮСШ «Сухий Єланець», ДЮСШ «Березнегувате», ДЮСШ «Новий Буг», ДЮСШ «Снігурівка», «Надія» (Інгулки). Ігри проходили в двох групах по круговій системі.

Після самовідданої боротьби результати в групах встановилися наступні:

Група «А»

ДЮСШ «Казанка» – ДЮСШ «Сухий Єланець» – 4:1;

ДЮСШ «Баштанка» – ДЮСШ «Сухий Єланець»  – 10:1;

ДЮСШ «Баштанка» – ДЮСШ «Казанка» – 3:1.

Група «Б»

ДЮСШ «Березнегувате» – «Надія» (Інгулка) – 5:2;

МДЮСШ «Новий Буг» – ДЮСШ «Снігурівка» – 1:1;

ДЮСШ «Березнегувате» – ДЮСШ «Снігурівка» – 2:0;

«Надія» (Інгулка) – МДЮСШ «Новий Буг» – 0:8;

ДЮСШ «Березнегувате» – МДЮСШ «Новий Буг» – 1:2;

ДЮСШ «Снігурівка» – «Надія» (Інгулка) – 3:1.

У стикових іграх за 5-6 місця ДЮСШ «Снігурівка» обіграла «Сухий Єланець» з рахунком 3:1. Боротьба за третє місце завершилася на користь Березнегуватого, яке обіграло Казанку з результатом 4:1.

А ось фінальний матч, в якому зійшлися команди ДЮСШ «Баштанка» МДЮСШ «Новий Буг» змусив понервувати учасників і вболівальників. Суперники обмінялися голами на початку першого тайму, але ближче до перерви Баштанці вдалося вирватися вперед. Але втримати перевагу не вийшло: у другій половині гри Новий Буг знову відновив нічийний результат. Таким чином, володар Головного кубку турніру визначався в серії пенальті, яку з різницею 3:2 виграв Новий Буг.

Результати турніру:

I місце – ДЮСШ “Новий Буг”;

ІІ місце – ДЮСШ “Баштанка”;

ІІІ місце – ДЮСШ “Березнегувате”.

Команди-призери нагороджені заслуженими медалями, кубками і грамотами.

Також індивідуальними нагородами були відзначені кращі гравці у кожній команді: Денис Петров (ДЮСШ «Сухий Єланець»), Олександр Мельниченко (ДЮСШ «Снігурівка»), Тимур Мартинюк (ДЮСШ «Казанка»), Кирило Татарів (ДЮСШ «Березнегувате»), Максим Даниленко (ДЮСШ «Баштанка»), Влад Мальченко (МДЮСШ «Новий Буг»).

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів