У Миколаєві стартували фінальні матчі обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч»

1880

2 травня на стадіоні в Парку Перемоги пройшли фінальні матчі  обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» у віковій категорії гравців 2005, 2006, 2007, 2008 років народження. Організатором є Федерація футболу Миколаївської області спільно з Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Головний суддя змагань – Олександр Бобров.

Юних спортсменів прийшли привітати з виходом до фінальної частини змагань голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний, його заступники Олександр Балакін і Олександр Степанов, Начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов.

Привітав команди Олександр Кулішов: «Шановні учасники змагань, я вітаю вас на фінальній частині зональних змагань, які б не відбулися, якби не обласна федерація футболу, і зокрема голова федерації Олександр Пасічний. Завдяки якому надано нагородна атрибутика у вигляді кубків, медалей і футбольних м’ячів».

Привітав команди-фіналістів голова обласної Федерації футболу Олександр Пасічний: «Радий вас вітати на традиційному турнірі «Шкіряний м’яч», який вже не перший рік проходить у нас в області. Дякую Олександра Юрійовича Кулішова за хороший рівень організації даних змагань. Хотілося б відзначити, що для ФФУ дитячий футбол завжди був в пріоритеті розвитку. Ви вже переможці своїх зон, хотілося б бачити представника Миколаївщини в фіналі Всеукраїнського етапу. Хочу побажати вам подальшого професійного розвитку, щоб ви досягли максимальних висот в цьому виді спорту».

Після урочистої частини відкриття, всі команди отримали від Федерації футболу Миколаївської області по футбольному м’ячу і почалися футбольні баталії. 3 травня, відбудуться матчі плей-офф і нагородження переможців у кожній віковій категорії.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів