У Миколаєві відбулось онлайн засідання обласного методичного об’єднання керівників фізичного виховання ЗПО (ЗПТО)

603

Згідно з планом роботи Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 26 квітня 2021 року проведено засідання методичного об’єднання для керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти  Миколаївської області в онлайн-режимі. 

Тема засідання: «Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти». 

У заході прийняли участь керівники фізичного виховання 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області.

Учасників привітав начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов О.Ю.

Онлайн-презентацію підготував викладач  фізичної культури  Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» Лісовець Віталій В’ячеславович. 

Під час засідання висвітлені питання:

  – використання сучасних форм і методів організації та практичного впровадження навчальної, спортивно-масової, фізкультурно-оздоровчої роботи викладачами Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей»;

– організація спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів; 

– забезпечення медико-педагогічного контролю за станом здоров’я учнів під час занять з дисципліни «Фізичне виховання».

 Також обговорювалися питання щодо роботи методичного об’єднання керівників фізичного виховання у 2021 році, організації та проведення фізкультурно-оздоровчих  та спортивно-масових заходів в умовах адаптивного карантину у традиційній формі та онлайн форматі. 

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів