У Миколаєві відбулося урочисте відкриття змагань ХІV Літньої Універсіади України з фехтування

1826

22 травня 2019 року у місті Миколаєві в спортивному комплексі з фехтування відбулось урочисте відкриття змагань ХІV Літньої Універсіади України з фехтування.

На церемонії відкриття зібралися учасники та гості змагань.

Цього року за перемогу змагаються команди студентів Київської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Запорізької, Закарпатської, Харківської, Черкаської, Одеської та Хмельницької областей.

Привітали учасників почесні гості: заступник начальника управління з фізичного виховання і спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Чернуха Б.Е., начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов О.Ю., начальник управління у справах молоді та спорту Миколаївської міської ради Машкін О.В., ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили, голова Відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки Клименко Л.П., директор Миколаївської СДЮСШОР з фехтування Павленко Л.М.

Суддівство змагань забезпечує суддівська бригада під керівництвом головного судді національної категорії Зикової І.В.

Також учасників змагань показовими виступами вітали вихованці відділення спортивної акробатики ДЮСШ № 1 м. Миколаєва – КМС Богдан Бородай та Деніс Куц (тренер – ЗТУ Віталій Берднік) та солістки хореографічного колективу «Турдефорс» Анна Волчек, Софія Колосинська, Поліна Біляєва (художній керівник Анна Бойченко).

Змагання з фехтування розпочалися ще напередодні і будуть тривати до 26 травня. Тож побажаємо спортсменам високих результатів і гарних вражень від перебування у Миколаєві.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів