У Миколаєві відбулося засідання методичного об’єднання керівників та  вчителів фізичної культури ЗПО

1419

27 вересня 2018 року на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва відбулося засідання методичного об’єднання керівників та  вчителів фізичної культури закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області. 

У заході взяли участь 30 осіб. Присутніх привітали начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Кулішов О.Ю. та директор Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва Архипов С.В.

Під час інформаційно-презентаційного модулю голова Циклової комісії з фізичного виховання та спорту Леоненко Л.Г. презентував присутнім досвід роботи закладу освіти з реалізації навчального матеріалу з фізичної культури, медико-педагогічного контролю за станом студентів під час проведення практичних занять, фізкульутурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у закладі освіти. 

Викладач Ніколаєв К.Г. особливу увагу приділив питанням професійно- прикладної підготовки учнів закладу, як майбутніх спеціалістів.

У практичній частині заходу викладачами циклової комісії виховання проведено спортивний патріотично-виховний захід «Сильні духом – міцні тілом!», в якому між собою у силових вправах змагалися учні Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва. 

Під час круглого столу учасники заходу оговорювали актуальні проблеми сьогодення з питань фізичного виховання та спорту: стан  фізичної підготовленості учнів І курсів, проведення щорічного державного оцінювання учнівської молоді, покращення рівня спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи.

У підсумковому модулі керівники фізичного виховання спланували роботу обласного методичного об’єднання на 2019 рік та визначили пріоритетні напрямки розвитку фізичної культури у закладах професійної(професійно-технічної)  освіти Миколаївської області у 2019 році.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів