У Миколаєві відбулись змагання з баскетболу серед закладів вищої освіти (дівчата)

1204

Протягом 12-14 листопада на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені змагання з баскетболу серед команд жінок закладів вищої освіти м. Миколаєва. 

Протягом трьох ігрових днів 40 студенток із Національного університету кораблебудування  ім. адм. Макарова, Чорноморського національного університету ім. П. Могили, Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївського національного університету ім.  В.О. Сухомлинського змагалися, виборюючи кубок та звання переможців. 

У підсумку змагань з баскетболу XVIII Спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти м. Миколаєва місця розподілилися наступним чином:

І місце – Чорноморський національний університет ім. Петра Могили;

ІІ місце – Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова;

ІІІ місце – Миколаївський національний аграрний університет.

За статистикою змагань найрезультативнішим гравцем визнано капітана команди Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Завдовєєву Марію.

Кубком за І місце, дипломами та грамотами призерів змагань нагородив начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов О.Ю. 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів