У Миколаєві відбулися змагання з міні-футболу серед студентів коледжів

1025

15-18 жовтня 2019 року на базі Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури відбулися змагання з міні-футболу ХІХ обласних Спортивних ігор серед студентів закладів фахової передвищої освіти м. Миколаєва.

У заході взяли участь команди юнаків Миколаївського політехнічного коледжу, Миколаївського базового медичного коледжу, Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївського будівельного коледжу, Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури, Миколаївського коледжу бізнесу і права, Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій.

У перші три ігрові дні команди грали у двох підгрупах, а 18 жовтня провели фінальні зустрічі.

У матчі за ІІІ місце зустрілися команди Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій і Миколаївського будівельного коледжу. У емоційно насиченому поєдинку майбутні будівельники зуміли вибороти перемогу у своїх суперників.

Досить цікавим та напруженим видався фінальний матч між командами Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури та Миколаївським політехнічним коледжем, який став кульмінаційним моментом у турнірі. Обидві команди вийшли з груп під першим номером і демонстрували якісну гру протягом змагань. В основний час переможця пари виявити не вдалося, оскільки рахунок на табло склав 2:2.  Тож переможця змагань визначали у серії пенальті. Влучнішими виявилися гравці «Політеху».

У підсумку змагань з міні-футболу призерами стали:

І місце посіла команда Миколаївського політехнічного коледжу;

ІІ місце – команда Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури;

ІІІ місце – команда Миколаївського будівельного коледжу.

Найрезультативнішим гравцем змагань визнано студента Миколаївського будівельного коледжу Денисюка Андрія, який протягом змагань приніс у актив своєї команди 9 м’ячів.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів