У Миколаєві відбувся обласний семінар-практикум «Правила та методика навчання баскетболу 3х3»

562

10 лютого 2022 року на базі Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради відбувся обласний семінар-практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти (викладачів закладів фахової передвищої освіти),та тренерів-викладачів ДЮСШ на тему: «Правила та методика навчання баскетболу 3х3», який організували і провели спільно Миколаївська обласна Федерація баскетболу,Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

В заході взяли участь 106 освітян з 50 територіальних громад Миколаївщини.
Напочатку заходу від імені директора колегіуму Сергія Михайловича Січка всіх присутніх привітав його заступник Андрій Сочинський.

Ганна Череповська, методист навчально-методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,
наголосила про актуалізацію теми обласного семінару-практикуму в умовах реформування нової української школи.

З питання розвитку шкільного баскетболу, як наймасовішого виду рухової активності учнів, виступили президент Миколаївської обласної федерації баскетболу, майстер спорту міжнародного класу, суддя національної категорії, заступник голови технічної комісії Федерації баскетболу України, національний інструктор FIBA Олександр Раєвський, президент Миколаївської міської федерації баскетболу Єгор Клєцов, президент Муніципального баскетбольного клубу Роман Сербенов.

В’ячеслав Слюсар, суддя національної категорії Федерації баскетболу України, суддя міжнародної категорії 3х3 FIBA разом з Андрієм Коростильовим, суддею І категорії Федерації баскетболу України, виконавчим директором обласної Федерації баскетболу Миколаївської області та Владиславом Тонченком, майстром спорту України, тренером-викладачем СДЮСШОР № 4, інструктором-методистом Центру олімпійської підготовки з баскетболу та командних ігрових видів спорту, теоретично та на практиці ознаймили учасників семінару з методикою організації та проведення змагань,технічними прийоми та ігровими діями у баскетболі 3х3.

Олена Мошків, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України роз’яснила умови проведення змагань з баскетболу 3х3 ХХІ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти 2021–2022 навчального року.
Кульмінацією семінару-практикуму стала товариська зустріч між збірною вчителів та гравців МБК-2-НІКО.

Дякуємо всім співорганізаторам та учасникам практичного семінару за плідну співпрацю, дружню обстановку, директору ММК ім. В.Д. Чайки Сергію Михайловичу Січку – за гостинність та доброзичливість колективу.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів