У Миколаєві відбувся зональний етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» – Кубок Coca-Cola

1614

У четвер, 6 червня, на стадіоні в парку «Перемога» відбулися матчі Всеукраїнських зональних змагань з футболу «Шкіряний м’яч» – Кубок Coca-Cola, які проходили за підтримки Федерації футболу Миколаївської області на чолі з Олександром Пасічного та Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У зональний етап змагань вийшли переможці в своїх областях – команди загальноосвітніх шкіл міст Дніпро, Миколаїв, Каховка. Головний суддя змагань – Олександр Бобров.

У безкомпромісній боротьбі, здобувши дві перемоги, перше місце в турнірі завоювали юні футболісти з Каховки.

З однією перемогою і однією поразкою друге місце зайняла команда Дніпра.

Бронзовими призерами змагань став колектив з Миколаєва.

Організаторами заходу були відзначені кращі гравці кожної команди. Ними стали: Іван Садовник (Каховка), Богдан Опанасенко (Миколаїв), Єгор Мізін (Дніпро). Програма змагань, крім ігор на визначення найсильнішої команди, передбачала конкурси з техніки гри в футбол: жонглювання, удари на дальність, удари на точність. Кращими в цих номінаціях стали: жонглювання – Антон Марків (Каховка), 394 м’ячі; удари на дальність – Тимур Меджидов (Дніпро); удари на точність – Богдан Опанасенко (Миколаїв).

Переможці турніру були нагороджені дипломами та смачними призами від спонсора – компанії «Рудь».

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства науки та освіти України

Коментарі

коментарів