У Миколаєві відома тренерка провела практикум для тренерів ДЮСШ Миколаївської області

666

У понеділок, 13 вересня, відбувся практикум з фізичної підготовки в ігрових видах спорту для дитячих тренерів, організаторами якого виступили Асоціація футболу Миколаєва за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області.

Проводила семінар відома українська тренерка з ЗФП/СФП Альона Задорожня, у послужному списку якої участь у багатьох європейських конференціях та самітах, співпраця з клубами УПЛ та ПФЛ та з багатьма спортсменами персонально.

Взяти участь у практикумі виявили бажання більше 40 тренерів з Миколаєва та області. Тут були, як молоді спеціалісти, так і досвідчені і не лише футбольні. 

Перед початком роботи організатори заходу: голова АФМ Олександр Мунч, заступник голови АФМО Олександр Балакін, член виконкому АФМО Вадим Радіола та голова науково-аналітичного комітету АФМО Сергій Куянов привітали усіх присутніх та Альону у нашому місті.

У першій частини семінару Альона продемонструвала на дітях приклад розминки, майстерно переплітаючи практичні вправи з теорією. У другій половині практикуму вже самі тренери на собі відчули, як працюють ті чи інші вправи. Учасники семінару у будь-який момент могли поставити запитання, яке їх цікавить, та отримати на нього вичерпну відповідь. Таким чином шість годин зайняття пройшли дуже швидко та, безперечно, з користю.

Після семінару Альона Задорожня поділилася враженнями від миколаївської аудиторії:

«Я дуже щаслива, тому що не розраховувала на таку кількість учасників. У нас завжди складно зібрати людей, особливо, коли безкоштовно щось відбувається, тому що завжди знаходяться якісь відмовки. В цілому я дуже задоволена тим, як все пройшло. Я ціную та поважаю людей, які голодні до знань і завжди прагнуть вдосконалюватися та вчитися чомусь новому, я і сама така. Приємно, коли люди приходять вчитися з палаючими очима. Ми встигли зачепити і психологію, коли обговорювали мотивацію, рівень мислення і приємно було, коли мене дуже уважно слухали і з цього питання, відчула себе Стівом Джобсом або бізнес-коучем. Вже велась розмова з організаторами про продовження нашої співпраці. Я задоволена зустріччю, сподіваюся, вона була не остання у Миколаєві».

«Мені дуже сподобався захід, я взяв для себе дещо нове, деякі фішечки, які будуть корисні у роботі. Хороший спеціаліст до нас приїхав, який знає свою справу, з великою базою інформації. Це людина-практик, дуже освічена. Особисто на мій погляд, було б корисно ще послухати про специфіку розвитку різних якостей дітей у певному віці. Але я розумію, що це все час і окрема тема. Я думаю, що молодим тренерам це було дуже корисно. Однак інформацію постійно треба освіжати, тому було корисне всім. Мені дуже сподобалося, молодці організатори, що влаштували такий захід. Приємно, що людям не байдуже, як виховують та тренують наших дітей, їх майбутнє», — прокоментував захід досвідчений дитячий тренер Андрій Соколюк.

Ініціатор та один з організаторів заходу Вадим Радіола розповів про те, як виникла ідея проведення семінару і чи буде продовження співпраці:

«Я познайомився з Альоною, коли шукав тренера для свого сина. Вона більше року займалася з ним, тоді я зрозумів, що я людина, яка з дитячих років грала у футбол, нічого не знаю з того, що вона давала. Тому у мене виникла ідея запросити Альону до Миколаєва поділитися досвідом з нашими тренерами. Я зустрівся з головою АФМО Олександром Станіславовичем Пасічним, розповів йому про мою ідею і він сказав – дій, авжеж, організовуй зустріч. Тоді я звернувся до Сергія Бурковця (прим. авт. – директор Судоремонтної компанії та віцепрезидент АФМ) та Сергія Проданюка (прим. авт. – директор «Служба Таксі 994» та віцепрезидент АФМ) і вони без питань підтримали мене та забезпечили матеріальні витрати. Далі я звернувся до голови Миколаївської обласної асоціації футзалу Віталія Скарлата, який допоміг з місцем проведення заходу. Я дуже вдячний директорці КДЮСШ «Олімп» Світлані Володимирівні Капур, яка надала нам залу і вона просто сяяла чистою до нашого приходу. Також вдячний тренерам Геннадію Юрійовичу Свердлову та Максиму Миколайовичу Стефанішину, що допомогли відпросити дітей, які були задіяні у заході, від школи. Також висловлюю подяку і батькам дітей, за те, що привели їх. Мені було дуже приємно, що всі люди, які причетні до футболу, та до яких я звертався, радо пішли на зустріч. Це говорить про те, що вони за вдосконалення та навчання наших тренерів і розуміють, як це важливо. Зараз ми з Сергієм Васильовичем Куяновим ведемо перемовини з Альоною, з приводу співпраці в рамках тренерських курсів».

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів