У Миколаєві визначилися переможці змагань з волейболу серед команд коледжів

1420

Протягом 5-8 листопада на базі Миколаївського національного аграрного університету команди дівчат боролися за першість у волейболі.

У змаганнях взяли участь 72 студентки коледжів м. Миколаєва.

Змагання проводилися протягом чотирьох ігрових днів по круговій системі. Ігри складалися з трьох партій. Команди змагалися у підгрупах по кругу. 

Призерів змагань визначали у стикових іграх. У групі «А» фаворит визначився вже наприкінці другого ігрового дня, ним стала команда Миколаївського базового медичного коледжу. Друге місце у групі – команда Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури, третє – команда Миколаївського коледжу бізнесу і права.

А от у групі «Б» події розвивалися непередбачено. У перший ігровий день команда Будівельного коледжу у напруженій боротьбі з рахунком 2:1 у партіях виборола перемогу у срібних призерів минулого року команди Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету. Наступного дня команда Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій, прикладаючи неймовірних зусиль, виграла у команди Миколаївського будівельного коледжу з рахунком 2:1. Отже, гра між ТЕК МНАУ та МДКЕХТ у третій ігровий день стала вирішальною – з рахунком 2:1 останні виграли цей поєдинок, забезпечивши собі місце у фіналі.

За результатами змагань:

І місце посіла команда Миколаївського базового медичного коледжу;

ІІ місце – команда Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій;

ІІІ місце – команда Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів