У Рівному почалася підготовка до обласного етапу спортивно-масового заходу “Cool Games”

1554

1 листопада 2019 року в спортивному залі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» пройшов практичний семінар для суддів, які будуть працювати під час обласного спортивно-масового заходу “Cool Games”.

Участь в семінарі взяли представники 7-ми районів області, а також студенти Рівненського державного гуманітарного університету.

Вчитель фізичного виховання Крупецької ЗОШ (Радивилівський р-н), Пагуба Микола Миколайович, доступно та наглядно продемонстрував роботу судді на подібних спортивно-масових заходах. Також він поділився досвідом роботи під час “World Cool Games’, які проходили в жовтні цього року в м. Київ.

Вчителі фізичного виховання Рівненщини спільно зі студентами РДГУ на власному прикладі змогли спробувати себе в ролі як суддів так і учасників різноманітних естафет, щоб більш глибоко вивчити всі нюанси під час проведення обласного спортивно-масового заходу “Cool Games”. 

Безпосередньо сам захід “Cool Games” відбудеться 16 листопада в м. Рівне в спортивному залі Рівненського навчально-виховного комплексу «ЗОШ №26» де і буде визначено команду, яка представлятиме Рівненщину на фіналі Всеукраїнського “Cool Games” 24-28 лютого 2020 року.

Рівненське обласне відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів