У скарбничці української збірної вже чотири золотих нагороди!

1152

Український гімнаст Назар Чепурний здобув золоту медаль Буенос-Айреса-2018 з мультидисциплін гімнастики. Четверте “золото” для збірної України українець приніс виступаючи у складі “Команди Сімони Байлз”, в яку окрім нього також увійшли колеги по дисципліні Крістіан Балаш з Угорщини, Руан Лендж з ПАР, Тамара Аніка Онг з Сингапуру, Фам Ну Фуонг з В’єтнаму, Альба Петіско з Іспанії, болгарська змішана пара в акробатиці Маріела Костадінова / Панайот Дімітров, представниці художньої гімнастики Таліса Торретті з Італії, росіянка Дарія Трубнікова, Єлизавета Лузан з Азербайджану, а також батутисти Ліам Крісті з Австралії та китаєць Фань Сіньі.

Переможець мультидисциплінної першості визначався за сумою індивідуальних місць членів команди, показаних у кваліфікаційних змаганнях кожної дисципліни відповідно. Команда з найменшою суммою у підсумку і зійшла на першу сходинку п’єдесталу. Нею виявилася “Тім Сімона Байлз “, що набрала 293 очки. Друге місце посіла “Тім Макс Уітлок” (349), третє – “Тім Оксана Чусовітіна” (352).

Вітаємо 15-річного черкащанина та його тренера Ірину Надюк із золотою нагородою. і бажаємо успіху у фіналі особистого багатоборства, який відбудеться вже сьогодні!

У тексті частково використані матеріали НОК.

Прес-служба КФВСМ МОН України

Коментарі

коментарів