У столиці стартувала Спартакіада з баскетболу 3×3 серед учнів ЗПО

1626

 18 грудня розпочались змагання з баскетболу 3×3 серед юнаків закладів професійної освіти столиці, які вперше в цьому році були включені до програми Cпартакіади ЗПО м.  Києва. До організації та проведення цих змагань долучилась Федерація баскетболу м. Києва.

В зональних змаганнях взяли участь 20 навчальних закладів, команди яких були розподілені на чотири підгрупи. Вище професійне училище № 25 м. Києва та ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації» гостинно відкрили свої спортивні зали для проведення вищезазначених змагань.

Згідно Регламенту до півфіналу з кожної підгрупи виходять по дві кращі за результатами команди. За підсумками ігор до півфіналів, які будуть проводиться 20 грудня у ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації» вийшли: Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, Вище професійне училище № 25 м. Києва, Вище професійне училище № 33 м. Києва, Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства, Вище професійне училище Національного авіаційного університету, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва». Ця вісімка кращих визначить фіналістів, переможця та призерів.

Бажаємо командам успіхів, хай переможе сильніший.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів