У столиці стартували змагання з волейболу серед учнів профтехосвіти

1098

 Днями завершились фінальні змагання Спартакіади закладів професійної освіти м. Києва з волейболу серед дівчат, сьогодні ж розпочали свою боротьбу волейбольні колективи юнаків.

До участі в змаганнях заявилось 22 навчальні заклади профтехосвіти м. Києва, які в чотирьох зональних підгрупах з 12 по 14 листопада будуть боротися за перемогу. Зональні ігри відбуваються на майданчиках Київського професійного енергетичного ліцею, ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Вищого професійного училища №33 м. Києва, Вищого професійного училища Національного авіаційного університету.

В підгрупах вирішиться хто ж продовжить шлях до наступного раунду змагань – півфіналів. З упевненістю можна сказати, що рівень волейбольних команд профтехосвіти м. Києва значно зріс порівняно з попередніми роками.

Вісімка півфіналістів зустрінуться 15 листопада на двох майданчиках, де будуть виборювати право грати у фінальній частині, щоб вирішити долю переможця та призерів цього року.

Вже в понеділок 19 листопада, ми будемо нагороджувати найкращі волейбольні команди юнаків. Баталії будуть запеклі, безкомпромісні, з повною віддачею.

Бажаємо юнакам показати все своє вміння, командний дух, жагу до перемоги! Хай переможе сильніший!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів