У столиці відбулась нарада завідувачів кафедр з фізичного виховання

1105

30 серпня 2018 року напередодні початку нового навчального року в приміщені конференц-зали Київського національного торговельно-економічного університету відбулась нарада завідувачів кафедрами фізичного виховання закладів вищої освіти м. Києва, керівників спортивних студентських асоціацій та спортивних організацій, що працюють зі студентами м. Києва.

Поточний навчальний рік стане багатим на різноманітні спортивні події пов’язані саме зі студентським спортом.

Згідно з рішенням Генеральної конференції ЮНЕСКО (2015 рік, м. Париж) дата 20 вересня оголошена Міжнародним днем студентського спорту. Святкування Міжнародного дня студентського спорту в Україні одночасно буде проходити в закладах вищої освіти усіх областей України та міста Києва. Програмою святкування передбачено показові виступи студентів з різних видів спорту, проведення різноманітних спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, майстер-класів та презентацій новітніх видів спорту, нагородження призерів змагань різного рівня, а також відбудеться Всеукраїнський флешмоб з підтягування на перекладині.

Студентство усього світу в цьому році буде змагатися на стадіонах та спортивних майданчиках Всесвітньої літньої Універсіади, тому однією з подій цього свята буде відкриття ХІV літньої Універсіади м. Києва 2018-2019 років.

Учасниками наради були розглянуті організаційні моменти проведення святкування Міжнародного дня студентського спорту в м.Києві, підведені підсумки чемпіонату м. Києва серед студентів закладів вищої освіти 2017-2018 н.р., відбулось обговорення Регламенту ХІV літньої Універсіади м. Києва 2018-2019 років, були узгоджені організаційні питання відзначення 8 вересня Дня фізичної культури і спорту студентською молоддю м. Києва.

Жваве обговорення питань надихає на плідну роботу і як результат сподіваємось надихатиме студентство на все більшу зацікавленість до занять спортом і ведення здорового способу життя.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту

МОН України

Коментарі

коментарів