У столиці відбулись відбіркові змагання з настільного тенісу до складу збірної профтехосвіти Києва

1210

 12 та 14 лютого 2019 року на базі Вищого професійного училища Національного авіаційного університету відбулись відбіркові змагання серед дівчат та юнаків до складу збірної команди профтехосвіти столиці, яка незабаром представлятиме місто Київ на Спартакіаді серед учнів закладів професійної освіти України.

До участі були запрошені 14 найкращих представників з 10 закладів ЗПО міста Києва, 6 дівчат та 8 хлопців.

Граючи за коловою системою визначались найкращі дві дівчини та два юнаки, які братимуть участь у складі збірної команди столичної профтехосвіти.

Ігри були дуже напружені. У кожній з партій гравці демонстрували гарну підготовку та неабияке бажання перемогти та увійти до складу збірної команди столиці.

В підсумку ігор серед дівчат 3 учасниці набрали по 8 очок, та 3 учасниці по 7 очок. Тільки різниця виграних партій в особистих зустрічах остаточно сформувала склад збірної команди. Право представляти м. Київ вибороли Тетяна Курято з ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище будівництва» та Ольга Бліхар з Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу.

У юнаків особиста зустріч також вирішувала долю найкращих. За підсумками змагань до складу збірної увійшли Олександр Жила з Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В. С. Кудряшова та Владислав Маноха з Київського професійного будівельного ліцею.

Висловлюємо слова вдячності керівництву Вищого професійного училища Національного авіаційного університету та керівнику фізичного виховання Олексію Райману за надання та належну підготовку місця проведення відбіркових змагань і надану можливість проводити в подальшому підготовчо-тренувальний процес збірної столиці.

Побажаємо нашим учням вдалого виступу на змаганнях Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти України!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів