У столиці відбувся круглий стіл

1101

Головна тема звучала наступним чином: «Здоров’я формувальна система фізичного виховання учнів та студентів: від консерватизму до інновацій?» Як відомо, основною проблемою української молоді є стан її здоров’я, який щороку погіршується.

За даними Міністерства охорони здоров’я України, майже 90 % школярів і студентів мають відхилення в стані здоров’я, понад 50 % – незадовільну фізичну підготовку, в тому числі у віці 16–19 років. «Із кожним роком збільшується кількість учнів, віднесених за станом здоров’я до спеціальної медичної групи», – зазначив Голова КФВС МОН України Вадим Стеценко.

Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба у своєму виступі заявив: «Вважаю, що сприяти фізичній активності молоді можуть Спортивна студентська спілка України та Українська федерація шкільного спорту. Завдяки роботі спілок ми продемонстрували хороші результати на першій Зимовій Гімназіаді у французькому Греноблі цього року, де посіли 6 місце. Минулого року наші студенти достойно виступили на Зимовій Гімназіаді в Алмати та на літній Гімназіаді в Тайбеї. Майбутнє цих спортсменів – це перемоги на міжнародному рівні у спорті вищих досягнень. І я переконаний, що кожен молодий спортсмен може стати прикладом для своїх однолітків, досягаючи цілей у спорті, беручи участь в змаганнях».

Коментарі

коментарів