У столиці відбувся міський етап з карате Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games»

1712

15 лютого на базі спеціалізованої школи №265 міста Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу відбувся міський етап змагань з карате Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Сombat Games» 2018/2019 років.

На урочистому відкритті змагань, які були присвячені 30-річчю виведення військ з Афганістану присутніх спортсменів та глядачів привітали президент київського відокремленого підрозділу Федерації учнівського спорту України, депутат Київради Олена Овраменко, яка передала слова вітання від мера столиці Віталія Кличка та президента Федерації учнівського спорту України, зам-міністра освіті і науки України Романа Греби, передавши для нагородження кращих спортсменів яскраві кубки. Також учасників урочистостей вітав начальник Київського міського відділення КМВ КФВС МОН України Сергій Бобровник, голова Київської міської федерації карате ВГО            «Українська федерація карате України» Максим Белєвцов, учасники бойових дій Володимир Юрченко та Павло Ковальчук, які підбадьорили своїми словами юних спортсменів та оголосили подяку Олені Овраменко за велику увагу патріотичному та фізичному вихованню учнівської молоді.

Після урочистої частини дівчата та хлопці спортивного клубу з чирлідингу  «Impression», учні ЗЗСО №31 Дніпровського району, учасники спортивного руху Олександра Педана «Junior Z» продемонстрували яскравий та захоплюючий номер, який надихнув юних спортсменів та викликав бурхливі оплески у глядачів.

Безпосередньо у ІІ етапі кубку Києва з карате, у рамках якого відбувався міський етап Всеукраїнських ігор з єдиноборств взяли участь 147 хлопців та дівчат різного віку. Школярі завзято боролися за головні нагороди змагань та право взяти участь у Всеукраїнському фіналі, який відбудеться наприкінці лютого у столичному Палаці спорту.

Висловлюємо слова подяки директору ЗЗСО №265 Раїсі Новіковій за гостинність та можливість дарувати школярам гарні і головне спортивні свята!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів